Folie rolnicze i ogrodnicze

Folia Kiszonkarska

FOLIA KISZONKARSKA  (PRYZMOWA, OKRYCIOWA) 3-WARSTWOWA CZARNO-BIAŁA i CZARNA

Dzięki podwyższonym właściwościom mechanicznym folia ta jest bardzo odporna na przebicia i przetarcia, oraz starzenie pod wpływem promieniowania słonecznego. Dobrze dopasowuje się do nierówności silosu pozostając elastyczna także zimą. Stosując folię kiszonkarską czarno-białą uzyskuje się zwiększenie wydajności silosu. Obie strony folii są odporne na promieniowanie UV a biała warstwa, układana zewnętrznie, ma na celu odbicie promieni słonecznych i redukcję temperatury wewnątrz pryzmy.

Prawidłowe przykrycie zmniejsza ryzyko zepsucia w czasie złej pogody, ogranicza dostep powietrza i wody, zmniejsza straty powstającego CO2, utrzymuje wartość odżywczą kiszonki.

Folie te można stosować do wszystkich rodzajów kiszonek Folie kiszonkarskie zapobiegają dostępowi powietrza i wody i utrzymują właściwą temperaturę potrzebną do procesu kiszenia.

Stosowane do:

  • zakiszania roślin zielonych świeżych i przewiędniętych,
  • jako okrycie zewnętrzne pryzm,
  • kopców z korzeniami i bulwami roślin pastewnych
  •  do wykładania silosów. 

Folie kiszonkarskie Czarno- BIałe to Produkt atestowany - Atest B-BŻ-6071-0195/18/C

Folie kiszonkarskie we wszystkich szerokościach dostępne są w jamborolach o długości do 300 mb.

       W ramach oferty folii pryzmowych oferujemy folie trzywarstwowe o grubości łącznej 120 mikronów czarne oraz czarno- białe a także folie extra mocne trzywarstwowe o grubości  150 mikronów.  

Przejdź do sklepu i KUP:  https://www.sklep.melete.pl/pl/c/Folie-Pryzmowe/23 
Kontakt bezpośredni ze specjalistą handlowym: +48 695 208 350, +48 695 650 014 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.