FOLIE BUDOWLANE

Folie izolacyjne i ochronne

FOLIE IZOLACYJNE IZOLBUD 

Folia Izol Bud to produkt najwyższej jakości. To folia trzywarstwowa, dostosowana do polskich warunków klimatycznych, o jakości potwierdzonej na wielu budowach, w obiektach o różnym charakterze i przeznaczeniu. Wybór grubości zależy od funkcji jaką ma spełniać w budowli.

Do produkcji zastosowano w 100% surowiec pierwotny LDPE dzieki czemu uzyskano lepszą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. 

Zastosowanie:

  • do zabezpieczania, osłaniania materiałówstosowanych w budownictwie i ogrodnictwie,
  • tymczasowej osłony stolarki budowlanej i stropów przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Izol Bud 0,15mm przeznaczona jest do: osłony elewacji budynków oraz stolarki okiennej w czasie wykonywania robót wykończeniowych
  • ochrony i zabezpieczenia przed wpływami atmosferycznymi stanowisk roboczych, materiałów budowlanych w czasie transportu i składowania.
  • ochrony przed zawilgoceniem warstw izolacji termicznej i akustycznej w konstrukcji podłóg.
  • prowizorycznego zabezpieczenia połaci dachowych. ochrony izolacji wodochronnej wykonanej z innych materiałów.
  • Izol Bud 0,2 - do stosowania jak 0,15 oraz: warstwa poślizgowa w nawierzchni tarasów izolacja paroszczelna w szkieletowych konstrukcjach ścian i dachów.
  • Izol Bud 0,3 - tak jak 0,2 oraz:izolacja paroszczelna stropów i stropodachów. izolacja przeciwwilgociowa, podziemnych części budowli. izolacja przeciwwilgociowa, pozioma fundamentów.

         Folie Izol Bud znakowane są znakiem CE według normy PN-EN 13984:2006

FOLIE OCHRONNE (paldeki z folii budowlanej) 

Plandeki z folii budowlanej mają zastosowanie do celów ochronnych, izolacyjnych, osłaniania konstrukcji, rusztowań, elementów narażonych na uszkodzenia podczas prac budowlanych. Niezbędne przy okrywaniu materiałów budowlanych, wykopów. Na życzenie klienta plandeki oferujemy w następujących szerokościach: 4,5,6,8,12 m.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.