FOLIE BUDOWLANE

Folie paroizolacyjne

Folie paroizolacyjne stosowane są wewnątrz pomieszczeń jako ochrona konstrukcji dachu i izolacji cieplnej przed wilgocią z wnętrza. Folie paroizolacyjne układa się od strony pomieszczeń ogrzewanych między izolacją cieplną, a płytami gipsowo-kartonowymi, dzięki czemu para wodna nie przedostaje się do wewnątrz konstrukcji dachu czy ścian.

W ofercie produkcyjnej naszego producenta Marma Polskie Folie Sp. z o.o.  znajdują się cztery typy folii paroizolacyjnych. Wszystkie spełniają wymagania europejskiej normy EN 13984:2006 i są znakowane symbolem CE.

  • Folia paroizolacyjna typ MSL - bardzo mocna, dwuwarstwowa folia polietylenowa (PP) wzmacniana tkaniną (też PP) ; znakomicie nadaje się jako paroizolacja podtrzymująca wełnę w wielu typach dachów pochyłych ; tkanina powoduje że jej mocowanie do konstrukcji dachu jest pewne, a folia  trudna do rozerwania
  • Folia paroizolacyjna ML AL - mocna, trzywarstwowa folia polietylenowa (PE) wzmacniana siatką polipropylenową z warstwą aluminium, które uszczelnia folię i odbija promieniowanie cieplne ; siatka powoduje że jej mocowanie do konstrukcji dachu jest pewne i trudne do zerwania ; występuje w odmianach gramatur : 90, 110, 140  g / m².
  • Folia paroizolacyjna ML - mocna, dwuwarstwowa folia polietylenowa (PE) wzmacniana siatką polipropylenową, która powoduje że jej mocowanie do konstrukcji dachu jest pewne i trudne do zerwania ; występuje w odmianach gramatur : 90 i 110 g/m2.
  • Folia paroizolacyjna MLA 135 - bardzo mocna, trzywarstwowa folia polietylenowa (PP) wzmacniana tkaniną polipropylenową z warstwą włókniny anty-kondensacyjnej, która pomaga w równomiernym rozłożeniu resztek wilgoci zawartej w powietrzu zamkniętym międzywarstwami dachu ; tkanina powoduje że jej mocowanie do konstrukcji dachu jest pewne, a folia jest trudna do zerwania i rozerwania .

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.